sinners
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sinners

Rp, Krp, Kpop rp, roleplay, real rp.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 It's complicated and stupid.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 11:39 am

Cand am simtit ca am fost trasa de baiat am zambit dragut chiar daca am fost uimita. Ma bucuram ca eram asa aproape de el asa ca mi-am pus capul pe pieptul sau si mainile in jurul taliei. Erau niste scene urate in film asa ca mi-am bagat capul in pieptul sau pentru a nu vedea scenele alea iar dupa ma uitam usor la el. Nu era deloc speriat asa ca am zambit in timp ce ma adanceam la pieptul sau, incepand sa ii simt mirosul parfumului sau. Ma simteam asa de bine la el in brate, mai bine ca niciodata.
- Waii este oribil filmul asta. Nu imi place adica ma rog este unul bun. Imi place dar chiar este horror, spun eu zambind dragut catre el.
Simteam cum ma indragostesc din ce in ce mai mult de el. Ciudat si poate ca el nu era dar inima imi batea din ce in ce mai tare si poate ca ar trebui sa nu fac asta pentru ca nu cred ca el simte acest lucru si nu as vrea sa il deranjez. ORicum ma voi comporta normal cu el pentru a nu da de banuit ceva sau sa nu pastram prietenia.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 12:35 pm

O strangea pe fata la pieptul sau si chicoti cand o auzi, se parea ca fata chiar era speriata de acele scene. Se uita ganditor la film, da , si lui i se pareau de groaza, insa nu-l speria cu nimic, si era mai bine, cum putea sa aiba grija de domnisoara lui daca incepea sa se sperie si sa se ascunda in spatele ei sau ceva de acest gen, ar fi fost amuzant, si totusi penibil pentru el ca barbat.
-Haide, sunt aici, te apar, nu ai de ce sa-ti faci griji. i-a spus calduros muscandu-si buza inferioara, se simtea bine cu fata la pieptul sau, si defapt, se simtea bine ca era de folos la ceva si ca o putea apra, bine, intr-un fel sau altul. O privea atent, era chiar foarte draguta , si pielea ei pare atat de catifelata incat nu s-a putut abtine sa nu-i mangaie obrazul.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 12:42 pm

Baiatul era asa de dragut incat cu greu ma abtineam sa nu il sarut. L-as fi putut speria si mi-am dat seama de asta deci chiar am stat calma. Am zambit in timp ce l-am ascultat iar dupa m-am uuitat cu atentie la el si am chicotit usor.
- Imi pare bine ca ma vei aparea. Mai bine spus ca esti aici langa mine, spun eu zambind dulce.
Imediat dupa ce se uita putin la mine si imi mangaie obrajul, m-am apropriat mai mult de el si m-am ridicat mai sus. L-am sarutat pe obraj usor si chiar aproape de buze dar nu am avut curajul sa il sarut pe buze. Imi era frica si putina rusine asa ca m-am pus din nou la pieptul sau si l-am prins in brate cu atentie. Un zambet mi-a aparut pe chip in timp ce am inchis ochii stand la pieptul sau, era cald. MA rog, pana la urma i-am deschis nu as fi vrut sa creada ca adorm. Chiar nu vroiam deloc sa dorm, doar doream sa il tin in brate si sa il sarut cu mult foc dar na, asta era un vis care poate nu ar fi devenit realitate decat in vise.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 12:56 pm

Marii ochii cand acesta iis aruta obrazul, apoi zambi gingas, precum un copil mic ce primise ce isi dorea. Isi musca buza si o stranse la pieptul sau, privea ecranul incercand sa-si ia indeparteze mintea de la alte ganduri, se intreba ce gust aveau buzele fetei, si parca nu se putea abtine, il amcina curiozitatea, si parca isi dorea s-os arute, dar ar fi trebuit sa se abtina, da, era cel mai bine asa. I-a ridicat usor barbia cu doua degete si a privit-o in ochi, ca mai apois a-si apropie buzee de ale ei inchizandu-si ochii, da, avea sa se aleaga cu o palma zdravana, dar putin ii pasa lui in acel moment. Buzele fetei erau atat de moi si chiar zambi in timpul sarutului, nici el nu stia clar de ce, ii placea, da, cam asa. Isi deschise apoi ochii si isi indeparta buzele de ale ei. Stranse din ochi caci stia ce urmeaza, palma bine meritata.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 1:04 pm

M-am uitat cu atentie la film in continuare pana cand am simtit cum baiatul ma strange si mai tare la piept si pe langa asta imi ridica si barbia pentru a ma uita la el. Am ramas putin socata dar brusc l-am vazut cum se aproprie de mine si pana la urma ma saruta. Cand se rupse sarutul am ramas putin socata iar dupa m-am uitat la el. Tinea ochii inchisi. Oare de ce? Am dat din cap de cateva ori iar dupa l-am prins de gat si mi-am lipit buzele din nou de ale lui pentru a doua oara dar mai brutal si mai romantic. In final, ce imi dorea devenise realitate. Dupa ce lipsa de oxigen aparu mi-am lipit inca odata scurt buzele de ale lui iar dupa de gat. Am zambit la final si am inceput sa chicotesc usor in timp ce mainile inca ii stateau pe gat. Mi-am lippit fruntea de a sa in timp ce m-am pus la el in brate si m-am uitat in ochii sai care inca erau inchisi. Am ras usor de el iar dupa pur si simplu am spus un multumesc.
- E ciudat dar inima imi bate asa de tare. Te doresc asa de tare. Tin la tine adica.... poate intelegi, spun eu zambin dragut catre el.
In final am avut tupeul sa recunosc asta. Ma rog, totul dupa ce i-am simtit gustul. Era asa dulcee.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 1:19 pm

Astepta sa fie plesnit insa a fost mirat ca asta nu s-a intamplat, din contra ii simti din nou buzele fetei peste ale lui. Isi duse mana pe spatele acesteia tragand-o si mai aproape de el si isi lasa limba sa se plimbe in cavitatea bucala a fetei. Era ciudat, se simtea atras de ea, el nu se simtea atras de nimeni, asta era clar, ce-l apucase dintr-odata? Isi deschise dupa ochii respirand greu si zambi din coltul gurii, ii placea cand ii spunea cineva ca-l place, ca tine la el , ca si-a dezvoltat sentimente pentru el, se simtea intr-un fel important pentru acea persoana. Ii zambi si isi lipi din nou buzele de ale fetei, asta pute asa fie un "si eu te plac prostuto" sau, din contra un "nu-mi place de tine, dar nu vreau sa-ti ranesc sentimentele", desigur asta putea sa stie doar el.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 1:34 pm

M-am uitat cu atentie la el iar cand am fost trasa si sarutata din nou am ramaas putin socata. Nu e ca si cum nu mi-ar placea ca ma sarita. Pur si simplu mi se pare wow cum de um baiat ca el poate avea sentimente pentru o fata ca mine.
- Ce pot intelege din asta? Si eu te plac pe tine sau as vrea sa imi petrec noaptea asta cu tine? intreb eu zambind dragut catre baiat.
Fara sa mai stau pe ganduri am pus pauza la film. Oricum nu mai e mult dar acum se pare ca aveam alta treaba mult mai importanta decat un film amarat de groaza. Oricum buzele lui erau mereu mai importante ca orice.
- Cred ca avem cea mai important de facut decat sa ma sperii la un film de groaza. Imi pare rau dar creezi dependenta si te-as saruta incontinuu peste tot, spun eu incepand sa chicotesc usor.
Nu ma suparam daca el dorea lafel. Chiar doream o relatie cu el mai mult ca orice. Chiar...incepeam sa il iubesc.


Ultima editare efectuata de catre Kim Ji Hee in Lun Sept 09, 2013 11:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 1:47 pm

O privi si surase din coltul gurii, ea chiar vroia sa afle, era interesanta fata, deobicei celelalte tinere acceptau sa fie sarutate fara sa puna intrebari de placut, asa avea si el o scuza si putea sa spuna dupa "nu ti-am zis daca te plac sau nu", si era mai bine, le inchidea gura repede.
-Prima varianta. chicoti acesta, nu era bun la a spune "te plac" sau "te iubesc", nu, defapt, nu era invatat cu aceste cuvinte, ii era greu sa le spuna, chiar daca le simtea, pur si simplu nu i se deschidea gura sa vorbeasca, daca fata i-ar fi citit gandurile ar fi fost mai usor, nu trebuia sa uite ca e totusi un demon si are o slujba, nu o putea lasa pe fata sa afle asta, probabil ar fi ruinat tot, iar ea avea sa se supere pe el si nu dorea sa numai vorbeasca niciodata cu ea.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 2:10 pm

Cand am auzit raspunsul am inceput sa chicotesc si sa ma lipesc cu pieptul de al sau. M-am apropriat din ce in ce mai mult de buze dar nu l-am sarutat ci am dat cu limba peste buzele sale iar dupa l-am muscat usor incat sa nu il doara. Dupa buzele mi se lipira de ale sale iar cand sarutul fu rupt mi-am dus buzele din ce mai jos pana ce am ajuns la gat iar acolo am dat rapid cu limba pe gatul sau la final muscandul. Dupa am inceput sa il sarut pe acea zona parca dorind sa il vindec.
- Imi pare rau dar nu m-am putut abtine. Vreau sa fii al meu si numai al meu, spun eu zambind dragut.
Fara sa mai stau pe ganduri mi-am dus mana la talia lui pe bluza in timp ce buzele mi le-am lipit de ale lui incepand un sarut mai pasional si mai erotic decat m-am gandit vreodat ca pot. Pur si simplu am pus toate sentimentele pe care le simteam pentru Byung in acel moment, si chiar nu imi pare rau pentru asta pentru ca il iubesc. Nu voi regreta nimic cat este vorba de el, simt asta si o stiu.


Ultima editare efectuata de catre Kim Ji Hee in Lun Sept 09, 2013 11:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 3:02 pm

Isi lasa capul pe spate muscandu-si buza, gatul era punctul lui sensibil, si ii placea cand cineva se lega de el. Ii raspunse la sarut si isi duse mainile pe talia ei, dupa ceva timp isi dezlipi buzele de ale fetei, nu credea ca va putea sa faca asta, nu dorea sa se culce cu ea, defapt nu ca nu dorea, dar nu vroia ca fata sa regrete dupa, stia ca e dorinta pe moment, dar nu vroia a doua zi sa se urasca pentru ca facuse asta cu el.
-Esti sigura ca vrei asta? Am putea sa continuam sa ne uitam la film. a zambit baiatul usor fortat, nu vroia ca fata sa faca asta doar pentru ca se simtea obligata sau ceva, chiar nu dorea s-o faca sa regrete, si era ciudat caci lui nu-i pasa deobicei de sentimentele celorlalti.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:51 am

Cand incepu sa vorbeasca m-am uitat cu atentie la el. Daca sunt sigura? ADica el nu dorea sa facem acest lucru. Ok...pana la urma m-am dar jos de pe el si mi-am dus buzele peste ale sale, sarutandu-l inca odata pasional, jucandu-ma cu limba si buzele sale pentru ca era foarte dulce.
Dupa ce am rupt sarutul mi-am lasat capul pe pieptul sau si am dat din nou drumul la filmul la care ne uitam. L-am luat din nou de talie si am zambit.
- Stai linistit. Daca nu dorim asta amandoi nu o vom face! Sper doar ca tot ce simt eu pentru tine sa o simti si tu. Atat sper, spun eu zambind dragut
Prea mult, prea mult, prea mult. Ma durea capul gandindu-ma la toate lucrurile. Sper ca nu m-am grabit cand i-am spus ce am simtit. Sper sa nu ne certam, sper sa nu se intample lucruri oribile doar pentru ca ne-am grabit putin. Chiar doream sa fiu cu el dar nu pentru a ne certa sau alte lucruri.
Capul imi era numai la asta, filmul chiar nu mai conta. Doar ce ma mai speriam din cand in cand la vreo faza urata dar pana la urma numai la asta ma gandeam. Cand s-a terminat filmul, am baut putin din suc numai pentru a-mi umezii buzele iar dupa m-am pus turceste langa el si l-am prins de mana pentru a-l tine si pentru al simtii aproape.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 3:06 am

I-a raspuns la sarut tinandu-si ochii in chisi, ce fel de persoana era si el, probabil fata crezuse c-o refuzase, dar stia ca e doar pentru binele ei, chiar nu vroia s-o faca sa regrete dupa un timp alegerea facuta. Si-a dus mana pe umerii fetei si a tras-o mai aproape zambind.
Nu a mai scos nici un cuvant pana la finalul filmului si mai exact ce sa spuna? Stii eu te plac, dar aaa...n-am idee chiar de ce te resping, si sunt cam aerian cu sentimentele, da, ar fi eprfect sa-i spuna asa , nu? Ofta, apoi dupa terminarea filmului isi duse privirea spre tanara.
-Ce mai facem acum? continua fara a-si pierde zambetul pe buze, probabil vroia sa se joace acel joc de mai devreme, si el nu avea nimic impotriva.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 3:42 am

M-am uitat cu atentie la el dupa ce s-a terminat filmul si mi-am pus genunchii la fata in timp ce mi-am lipit barbia de ei iar mainile mi le-am dus pe picioare. OAre ce puteau sa faca acum? Nu aveam nicio idee. Chiar niciuna.
- Nu am nicio idee. Absolut niciuna. Nu vreau sa stau si sa ne plictisim dar trebuie sa ma gandesc repede la ceva, spun eu zambind usor.
Eram putin trista din cauza gandurilor nu puteam nega asta dar nici nu stiu ce sa fac acum. Puteam sa mai vorbim si sa mai aflam lucruri noi si poate lamuram si situatia in care am intrat.
- Putem vorbii despre tot, sa ne cunoastem mult mai bine. Sa lamurim unele lucruri si aspecte si totusi sa petrecem si timpul impreuna. Ne putem pune provocari unul altuia. Va fii distrativ, spun eu chicotind dragut
Ma bucur ca era aici cu mine si putea sta cu mine si ca simtea ceva. Nu stiu, ma simteam asa de bine. Chiar daca nu spuneam nimic dar in mine e un curcubeu de fericire daca pot spune asta.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 4:27 am

Nici el nu avea idei, nu era prea bun la asta, deobicei statea degeaba, era un lenes, un adevarat lenes. Era bine ca ei sa rezolve unele probleme si sa se cunoasca, nu prea stia multe despre ea, nici macar varsta ei nu o stia, doar numele,s i practic unde statea, bine, nu memorase adresa, caci nu prea a fost atent la drum, dar nici nu trebuia sa faca asta. Din apcate, el nu era bun la comunicare sau sa spuna lucruri despre el.
-Da, este o idee foarte buna, ce ar fi sa incepem cu varsta, nu cred ca mi-ai spus cati ani ai. a zis ganditor, nu-si aducea aminte sa-i fi spus, dec era cel mai bine sa-i afle si varsta.
Se bucura ca fata era mai vorbareata, asa putea ssa-l indemne si pe el sa vorbeasca, si nu aveau sa se creeze situatii jenante intre ei doi, mai ales ca Byung isi cam tinea gura des.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 4:39 am

Un chicotit imi iesii printre buze iar dupa am stat si m-am gandit putin. Da, nu am vorbit pana acum de chestiile astea dar nu era un capat de lume. Acum aveau timp sa vorbeasca multe. M-am pus din nou la el in brate si l-am sarutat tare pe buze pentru ca vroiam asta din toata inima.
- Am 19 ani. Da stiu sunt mica, spun eu oftand usor
Un chicotit imi iesii printre buze iar dupa mi-am pus din nou mainile de gatul sau incepand sa rad dragut la baiat. Nu imi placea sa fiu mereu mica dar trebuia sa fie cineva mai mic pana la urma.
- Raspunde si tu la intrebare si in al doilea rand, care este porecla ta?, intreb eu scotand limba copilareste la baiat
Poate ca mai incolo o sa ii pun niste provocari, de exemplu unele mai nebune si perverse penttru ca asa imi placea sau pur si simplu unele care aveau sa ne amuze si sa ne faca sa ne cunoastem mult mai bine.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 4:52 am

S-a simtit surprins de fata insa i-a raspuns la sarut, nu avea motiv sa nu o faca, ii placea ca ea era asa fericita si il saruta de fiecare data, era putin amuzant, dar dragut.
-Nu esti mica... ii ciufuli parul ca apoi sa adauge. -Pitico! chicoti acesta si o stranse in brate.
-Je are douazeci si trei de ani. a zis mandru prostindu-se, nici nu stia de cand avea varsta asta, de cateva zeci de ani, dar nici nu vroia sa treaca la alta, depindea, normal si cu ce suflete facea pact, cu cat mai tinere cu atat Byung mai intinerea, si asta il multumea.
-Porecla? Huh, B.I.G., nu intreba de ce. a spuse razand, i se parea o tampenie, oricum era o prescurtare de la o fraza, era pusa de catre prietenii lui, bine fostii prieteni, si nu-i venea sa creada ca inca o folosea.
-Te provoc sa....hmmm... zambi pervers din coltul gurii, apoi isi musca buza inferioara. -Iti dai bluza jos. adauga dupa cu usurinta.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 5:17 am

Cand am vazut ca este mai mare am scos limba la el iar cand i-am auzit porecla am inceput sa rad dragut. Radeam nu pentru ca era o porecla ciudata dar cumva porecla mea cu a lui erau putin cam....super diferite sa zic asa. Adica.....arata cat de mare este el si cat de mica sunt eu.
- AMuzant, mie mi se spune Minnie, spun eu chicotind usor.
Cand am auzit provocarea am zambit usor in timp ce m-am inrosit usor in obraji. Pai era destul de greu dar totusi voi putea face asta. Cand am vazut cum zambeste in timp ce isi musca buza am inceput sa chicotesc usor.
M-am dus si mi-am lipit buzele de ale sale pentru a nu se mai musca iar dupa mi-am dus mainile la marginea bluzei si am dat-o jos iar dupa am aruncat-o pe fotoliul din spatele meu. M-am lipit cu pieptul de pieptul sau si am zambit dragut la el in timp ce ma jucam cu degetul pe gatul sau iar dupa il sarutam usor.
- Te provoc sa faci primul lucru pervers care iti vine in minte, spun eu zambind pervers catre baiat.
Imi placea jocul asta din ce in ce mai mult, sper sa nu il terminam deloc mai repede. Chiar imi place.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 5:39 am

Chiar era amuzant, arata o diferenta destul de mare intre ei, dar nu-l deranja cu nimic, cat timp aceasta nu era minora sau mai mare ca el era okei, nu avea de ce sa se planga. O privi pe fata pastrandu-si acel zambet pervers din coltul gurii, dupa ii raspunse la sarut. Se linse usor pe buze, primul lucru pervers? In mintea lui nu era doar unul in acele momente, avea o imaginatie destul de bogata, mai ales in situatia aceea. Trebuia sa aleaga repede unul dintre toate acele ganduri care nu-si avea locul in acel moment. Isi duse mana pe sanul fetei masandu-l usor, avand acelasi zambet pe fata, in urmatoarea secunda isi lipi buzele de ale ei tragand-o mai aproape de el. Nu trebuia sa uite ca au un joc de terminat, dar numai la asta nu se gandea el in acel moment.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:55 am

M-am uitat cu atentie la baiat si am zambit asteptand sa vad ce are in cap fiind foarte curioasa de acest lucru. Na, puteam sa astept ceea ce am si facut pana cand baiatul incepu sa ranjeasca la mine iar dupa cand si-a dus mana la sanul meu mi-am lipit fruntea de a sa si am inchis ochii scapand printre buze un geamat scurt. Dupa, mi-am muscat buza iar pentru a ma abtine iar cand incepu sa ma sarute l-am sarutat lung si frumos chiar daca eram cam rosie in obraji. Dupa ce mi-a facut imi era putin rusine, poate ca nu trebuia sa scot sunetul acela, e jenant. Am continuat sa imi musc buza gandindu-ma la asta iar dupa m-am lipit mai aproape posibil cu mult.
- Ok acum este randul tau sa pui provocarile. Mister Perv iti spun de azi incolo. Te astept, da toti ce poti, spun eu incepand sa rad gandindu-ma la ce am spus
Am zambit dragut in timp ce l-am mai sarutat inca odata lung, aratandu-i cat de mult il doresc si il iubesc.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:40 pm

Chicoti la porecla pusa de fata, nu era asa pervers, bine, poate era , dar nu avea sa recunoasca asta prea curand. Isi retrase mana de pe sanul fetei si si-o puse pe talia acesteia tinand-o aproape de el.
-Te provoc saaaa... a spus ganditor luand o mica pauza, da, nu avea idee ce sa o provoace in acel moment, ii treceau atatea prin cap si totusi nu se putea concentra doar la una singura, era absorbit de privirea fetei si nu putea sa-si dea ranjetul ala de pe buze, incepea sa-l urasca din ce in ce mai mult.
- ...sa....imi spui ce-ti trece prin minte in acest moment. a spus dupa, nu vroia sa-i dea ceva pervers, si nici nu stia de ce, probabil le pastra pentru mai tarziu, nici el nu stia.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:49 pm

M-am lipit mai mult de el si am zambit dragut. Da era un scump si il iubeam asa de mult incat nici nu stiam cum sa o zic mai bine. Era si mai bine pentru ca avand in vedere ca nu vrea sa facem dragoste o insemna ceva. Poate ca multe inseamna ceva fara sa imi dau seama de asta. Dupa ce spuse provocarea, am chicotit usor si l-am sarutat pe buze dulce iar dupa m-am pus mai bine pe el.
- La mine in cap in acest moment este doar gandul ca incep sa tin prea mult la tine si as spune ca te iubesc. In al doilea rand ma gandeam ca nu as vrea sa fac ceva gresit fata de tine si pe langa asta la relatia asta in principal. Imi doresc sa tii la mine si cred ca nu vrei sa faci dragoste cu mine pentru ca tii prea mult la mine si nu doresti sa faci dragoste iar dupa sa ma lasi pentru ca te-ai plictisit de mine. Sau pentru a-mi arata ceva, spun eu oftand usor
Nici eu nu stiu ce e in capul sau dar as vrea sa stiu asta. Imi doresc la nebunie asta.
-Te provoc sa imi zici ce simti in aceste momente, spun eu zambind putin trist
Oricat as fi vrut sa nu pun provocarea asta nu pot. Chiar sunt curioasa. PE chip imi aparu fata mea trista in timp ce ma uitam in ochii sai. Imi era frica de raspuns. Prea frica....
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:59 pm

O asculta pe fata cu atentie si zambi multumit intr-un fel, ii placea ca ea era asa grijulie, pe langa faptul ca vorbea destul de mult si asta il ajuta pe el care-si tinea gura prea mult uneori. Ii ciufuli copilaresc bretonul si os aruta scurt.
-Aggg...nu ai ce greseala sa faci, mai bine sa te comporti normal decat sa stai cu frica asta c-o sa gresesti, yep, nu vreau sa fac dragoste cu tine pentru ca insemni ceva pentru mine, in plus, avem timp si de astea. spuse dupa, era mirat si el ca putuse sa scoata atatea cuvinte pe gura, era clar un nou record pentru saten.
-In aceste momente? Simt ca am gasit fata perfecta pentru mine. zambi fericit apoi ii saruta buzele scurt. -Numai gandi atat de mult, creezi probleme care nu exista, linisteste-te, o sa fie bine.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:05 pm

Cand incepu sa vorbeasca am inceput sa il ascult cu atentie. Pana acum nu a vorbit asa de mult si chiar ma bucuram ca spune aceste lucruri. Cand mi-a spus ca ma gandesc prea mult am inceput sa rad chiar daca in ochi aveam lacrimi pentru ca eram cam fricoasa si nu vroiam sa il pierd pe baiat. Mai bine spus plangeam de fericire in aceste momente.
- Uite...imi arde creierul nu? Gandesc prea mult si multumesc mult. Ma ajuta aceste cuvinte mai mult decat crezi. Chiar sunt fata perfecta pentru tine?Offf..... E randul tau, spun eu zambind dragut catre el.
Lacrimile incepeau sa imi curga pe obraji de fericire incat mi-am dus capul pe umarul sau si i-am spus la ureche ca il iubesc si ii multumesc foarte mult pentru tot. Eram fata perfecta. Fata perfecta pentru el adica tot ce isi dorea in aceste momente?
Si el era baiatul perfect si chiar il iubesc la nebunie. Sper ca pot ajunge departe cu asta, cu relatia asta. Sper din tot sufletul.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:14 pm

O privi usor mirat, plangea? De ce plangea, gresise cu ceva anume? Ce tampenii a mai scos pe gura, uitase deja. O auzi multumindu-i si rasufla usurat, deci nu plangea dintr-o cauza proasta, ci dintr-o cauza buna, acum era mai bine, nu-si mai batea el capul cu explicatii care de care mai prostesti. O privi bosumflat, nu ii placea sa vada pe cineva plangand.
Ii ridica usor capul si o privi in ochi in timp ce-i stergea lacrimile incet, de parca nu ar fi vrut s-o raneasca cu ceva.
-Nu vreau sa te vad plangand, chit ca sunt lacrimi de fericire, nu meriti sa plangi . a spus calm privind-o zambitor, nu stia daca fata avea sa se supere pe el sau nu, uneori din ce spunea se intelegea doar partea proasta deobicei, si se trezea in situatii cat mai urate.
-Eu te provoc sa nu incetezi in a ma iubi. a zambit cald.
Sus In jos
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 35
Data de înscriere : 07/09/2013
Localizare : Over the rainbow<3

It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:39 pm

Cand incepu sa imi stearga lacrimile am inceput sa zambesc foarte dragut la el iar dupa pur si simplu mi-am lipit buzele de ale lui. Cand incepu sa vorbeasca tot ce am putut sa fac este sa il ascult iar la final sa ma uit ciudat pentru ca nu intelegeam perfect ce se intampla. Asta este provocarea sa? Este simpla si o voi duce mereu la bun sfarsit chiar daca lui ii place sau nu. Oricum ma bucur ca doreste asta si ma provoaca chiar daca o faceam si fara sa imi zica el.
-Mereu te voi iubii pentru ca tu in acest moment esti cel mai important lucru din viata mea chiar daca iti place sau nu, spun eu zambind dragu catre baiat.
Ma gandeam la ce provocare ii pot pune si chiar nu aveam nico idee. Stiam ce gandeste pentru ca mi-a zis iar acum provocarile mi-au disparut din cap. Poate ca pana la urma trebuia sa recurg si eu la cele perverse.
-Te provoc sa iti dai si tu bluza jos pentru a fii chit, spun eu zambind pervers.
In final incepeam sa ne punem provocarile astea si chiar imi placeau ale baiatului. Mrr il iubesc asa mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





It's complicated and stupid. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: It's complicated and stupid.   It's complicated and stupid. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
It's complicated and stupid.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sinners :: cofetaria-
Mergi direct la: