sinners
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sinners

Rp, Krp, Kpop rp, roleplay, real rp.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hating everything [pivat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 10:45 am

Dupa cateva pahare de bautura deja il ameti pe saracul baiat, clar nu ar fi trebuit parintii sa-l lase inlocuri ca acela, mai ales la varsta lui. Nu-si putea imagina cum iti lasai copilul sa plece in diferite cluburi cu gandul c-o sa se intoarca acasa , sanatos, i se putea intampla orice, si absolut orice, mai ales ca ina cel loc muzica bubuia destul de tare , luminile avea diferite culori,lumea nu se intelegea deloc, era un haos, dar lui ii placea haosul acela. Gusta din paharul de whisky, ii place ala nebunile gustul acetuia, isi trecu limba peste buze, ca mai apoi tanarul de langa el sa-i sara la gat si sa inceapa sa-l sarute. Se aseza in bratele lui deschizandu-i rapid cativa nasturi de la camasa, nu intelegea ce e cu graba aceea, avea toata noaptea la dispozitie, dar parea destul de pregatit pentru asta, si totusi erau intr-un loc public, nu aveau sa ajunga prea departe acolo. Ii raspunse la sarut, nu putea sa-l respinga.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 10:52 am

Intra in club impreuna cu prietenul acestuia, privind curios in jur. Muzica era asurzitoare si acele lumini te orbeau insa, roscatul se obisnui repede cu aceste lucruri. Leo ii spuse ca aveau sa mearga la masa unde statea el tot timpul, facandu-i semn sa stea aproape de el ca sa nu se piarda. Se lasa condus spre acea masa, aplecandu-se spre Leo de fiecare data cand vorbea, ca sa-l poata auzi, acesta ajungand chiar sa tipe uneori. Zambea larg, razand uneori cand ii atragea atentia asupra ''cuplurilor'' care s-au incins deja sau asupra femeilor ce se chinuise prea mult sa se aranjeze pentru club, aratand acum de-a dreptul ridicol. Trecand pe langa o masa, trase cu coada ochiului spre persoanele care erau acolo, corpul oprindu-i-se imediat in loc. Se albise complet la fata in timp ce ochii mariti pironise in privi acele doua persoane, simtind cum inima i se faramase in piept, facandu-se bucati-bucatele. Era Hyung...impreuna cu un pusti... Dar parca ii spuse ca avea ceva de facut, parca plecase in graba caci era important. Dar era aici, cu pustiul ala, aproape facand-o in vazul tuturor. Leo se sperie cand il vazu atat de alb la fata si cand ochii incepuse sa-i sclipeasca, probabil din cauza lacrimilor ce dadeau sa cada, roscatul continuand sa stea stana acolo. Acesta incepuse sa-l strige si sa-l intrebe daca era bine, punandu-i usor mana pe umar.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:10 am

De tanarul ala sigur nu se atinsese niciun alt baiat caci parea atat de pregatit si parca isi dorea cat mai mult sa afle cum e. Isi dezlipi buzele de ale lui privindu-l, se abtinea din ras, baiatul ala incerca sa faca orice sa-l excite, si intr-un fel sau altul incepuse sa mearga, isi dadu seama ca cineva sta langa ei, si il dadu jos pe blond de pe el intorcandu-si privirea spre...Hoon. Wait. Ce? Era acolo? Ce cauta el acolo? Inghiti in sec, clar avea sa fie o cearta dupa chestia asta, dar spera ca poate sa-l impace pe tanar, cu o replica mai induiosatoare, spera doar sa mearga. Se ridica repede in picioare nestiind defapt ce sa spuna. Tanarul parea atat de alb la fata de parca avea sa lesine in orice moment. Il zgaltai putin de umar caci parea intr-o transa totala.
-Uite...pot sa explic. a spus dupa, nu, nu putea sa explice, sid efapt ce era de explicat? Noi doi nu suntem impreuna deci am voie sa-mi fac de cap cu cine vreau? Daaa, nu suna prea convingator, nu?
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:16 am

Tresari scurt, ca apoi sa realizeze ca Hyung era in fata lui. Il privea confuz, privind iarasi spre pustiul blond ce parea mai tanar decat Hoon ca apoi sa-si mute atentia spre demon din nou. Leo intreba iarasi daca era bine si il intreba ce l-a apucat, roscatul zambind ironic.
-Ah, nimic. Mi s-a parut ca vad pe cineva cunoscut insa m-am inselat. Scuze Leo, haide, sa mergem.
Ii zambi tanarului ca apoi sa-i intoarca spatele lui Hyun, continuand sa pretinda ca nu il cunostea si ca nimic nu se intamplase. Se agata de bratul lui Leo, razand scurt cand acesta incepuse sa-i explice ce fata facu cand s-a oprit insa roscatul ii spuse iarasi ca i se paru ca vazuse un tip pe care-l stia mort de ceva timp asa ca se cam sperie putin dar, totul fusese doar imaginatia lui. Inauntrul sau, in ciuda calmului exterior, se dadea o lupta. Ceva tipa in el si incerca sa-i culeaga bucatile mici ce mai ramase din inima acestuia insa esua de fiecare data. Il durea si ar fi vrut sa planga insa nu, nu de data asta, nu acum.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:35 am

La privit usor surprins si si-a lasat corpul sa cada pe canapeaua din spatele lui, pustiul acela il intreba ce era, ce patise si se tot freca de el, si-a dat ochii peste cap. si s-a ridicat.
-Uite, tu la ora asta trebuia sa fii acasa, asa ca du-te. a zis destul de nervos, blondul nescotand niciun cuvant dupa, se comporta ca un om matur, ce-l apucase? Si de ce simtea ca ceva era inneregula , cel apucase? Ce conta parerea roscatului pentru el? Ce conta daca e suparat sau nu? Ei bine se parea ca acest lucru conta caci acum realizase ca numai ar fi putut da ochii dupa cu el, dar aveau un pact, deci era bine, nu? Ei doi erau bine, nu? Ofta si iesi afara , incepus a traga dintr-o tigare stand rezemat cu spatele de zid, il astepta pe roscat, nu conta cat avea sa stea acolo, doua, trei ore, pana dimineata, trebuia sa iasa ca sa vorbeasca, cu el, ce putea sa-i spuna? Nici nu se gandise la asta.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:41 am

Nu putea sa spuna ca noaptea lui petrecuta in club a fost groazava insa, cu siguranta bause putin peste masura, cat sa se ameteasca nitel. Vroia sa uite de tot ce a vazut in noaptea asta, de toate minciunile si de toate lucrurile prin care a trecut insa, prefera sa nu se imbete intr-un asemenea hal. Si-asa nu-i placea alcoolul si nu vroia ca cineva sa profite de el cand nu mai era constient. Putin ametit era okey, se simtea poate mai bine chiar daca asta parea a fi doar o minciuna insa Leo era acolo pentru el si glumea, povestea, incerca sa-l faca sa se simta mai bine si ii daduse si o tigare dar roscatul se ineca de fiecare data cand tragea acel fum in tigare. Toti se distrau in jurul lui si pana si Leo isi gasise un partener cu care sa se distreze asa ca, prefera sa se retraga. Desi tipul se oferise sa-l duca acasa cu masina, Hoon i-a spus ca va lua un taxi asa ca nu trebuia sa isi faca griji. Ii ura distractie placuta incontinuare si ii pachetul de tigari si bricheta, indreptandu-se spre iesire. Isi aprinse o tigare, tusind scurt insa incepuse sa se obisnuiasca si era buna, il calma. Zambi ironic, ducandu-si o mana in buzunar ca apoi sa inainte, tinandu-si capul usor aplecat.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:51 am

Cat timp a asteptat a fumat vreo patru tigari, simtea c-o sa tremure de nervi, de ce nu iesea, ce facea acolo? Si cine era tipul acela pe care l-a luat de brat? Ce legatura avea el? Isi gasise pe altcineva atat de repede? Se gandea la toate tampeniile de parca el il vazuse pe roscat calare pe altcineva. Ofta si cand il vazu ca iesi il privi usor dubios, fuma? Ce facea? Satenul ofta si il prinse brutald e mana intorcandu-l cu fata la el. Ii lua in cateva secunde tigarea din mana si o arunca pe jos.
-Ce crezi ca faci? a intrebat destul de serios, nu vroia sa-l lase sa se apuce de fumat si nu pentru ca "tutunul dauneaza grav sanatatii", nu, ci din cauza ca il vedea prea pur pentru asa ceva, nu putea sa si-l imagineze in alt mod, decat Hoon cel dragut, pueril, cuminte si inocent
.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 11:57 am

Se sperie putin cand cineva il apucase atat de brutal de mana si il intoarse, observand despre cine era vorba iar cand se trezi si fara tigare, putea spune ca a fost usor calcat pe coada, poate mai mult decat ar fi trebuit insa, la cat de ametit era acum, nu se abtinuse sa nu rada.
-Daca nu e chiar scumpul Hyungy! Ce s-a intamplat? Iti astepti cumva iubitul si te-ai gandit sa ma saluti? Oh, scuze, nu e treaba mea, uitasem. Te las, nu vreau sa inteleaga ceva gresit si sa-ti dea papucii din cauza mea, sorry.
Ridica usor mainile in semn de retragere, dandu-se cativa pasi in spate, ca apoi sa chicoteasca iarasi. Da, era mai mult decat nervos acum iar ameteala incepuse sa nu-l ajute deloc. Ii intoarse spatele si isi aprinse o noua tigare, putand sa o fumeze acum fara sa tuseasca, incepand sa mearga, sa se indeparteze putin.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:12 pm

Il privea cum vorbeste si se simtea din ce in ce mai plin de furie, cum putea sa-i vorbeasca asa, si defapt, de cand conta cu cine iese el? Simti mirosul de alcool si stramba din nas, i se parea ca acel copil n-avea habar ce face cu viata lui si clar nu era bine. Il apuca de bluza si il trase inapoi, era asa usor ca un fulg pentru saten.
-Inceteaza, si ce dracu? Te-ai apucat de fumat dintr-odata? Sau...ti-o fi zic noul tau iubitel ca daca nu tr apuci de fumat te paraseste? spuse stramband din gura, okei, ar fi trebuit sa-i de explicatii nu sa-si arate gelozia in fata lui. Ar fi trebuit sa-i spuna ca acela nu era iubitul lui sau altceva. Dar in acel moment nici nu-si dadea seama ce spune, era plin de nervi,si nici macar nu erau pe roscat, nervii toti erau pentru propria persoana.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:22 pm

Scapa tigarea din mana cand a fost tras, injurand printre dinti.
-A fost a doua...
Ofta adanc si se intoarse cu fata spre demon, ascultandu-l plictisit in timp ce vorbea ca apoi sa ranjeasca larg, malefic si pervers.
-Aha, nu-i asa ca sunt tare? Ai vazut ce iubit mi-am tras? Ne sta bine impreuna nu? Si pun pariu ca e si dotat la cum arata.
Chicoti pervers, ducandu-si provocator un deget la gura pentru scurt timp insa, se folosise apoi de mana aia ca sa i-o indeparteze pe cea a demonului de pe el.
-Nu ma atinge cu mainile alea murdare dupa ce l-ai atins pe el. Cine stie ce boala o sa mai iau. Nee, Hyungy, de ce te intereseaza atat de mult de mine? Nu m-ai ranit destul? Nu ai ras destul de mine? Sunt foarte amuzant, nu-i asa? Chiar te fac sa razi observ. E bine, e bine. Macar unul din nou inca mai are motive s-o faca. Nu stiam ca iti plac pustii atat de tineri. 19 ani e cam mult pentru gusturile tale, de-asta ma minti si ma ranesti, nu? Da, sunt cam batran de pe-acum dar stai! Nu mai am 19! Doamne, cat de uituc sunt. Azi chiar e ziua mea!
Incepu sa rada intr-un mod haotic si parca plin de ironie insa din raset aproape ca dadu in plans, chiar daca inca nu-i curgeau lacrimile.
-La multi ani mie, se pare...
Zambi ironic, lasandu-si capul pe spate.
-Ah, sunt prea ametit.Si totusi ar fi trebuit sa beau mai mult. Hai ca deja te-am retinut cam mult. Ma duc la bar sa-mi serbez ziua. Poate voi primi si o bautura gratis. Ar fi cel mai frumos cadou pe ziua de azi.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:35 pm

Se uita la el uimit, inghitind deseori in sec, da, il ranise cam mult, si toate schimbarile alea de comportament ale lui probabil deja il indusese in eroare pe tanar, si clar nu era vorba de varsta, era vorba de saten ca mereu gresea, niciodata nu tsia ce vrea sa faca, niciodata nu respecta ceva, mai putin pactul acela stupid.
Ziua lui? Il privi uimit, nici nu stiuse despre asta, nici macar nu-i spusese , probabil daca-i zicea avea sa-i ureze la multi ani sau sa-i faca unc adou, sau mai bine pe amandoua, dar nu-l anuntase, deci n-avea de unde sa stie. Privi in jos, se simtea atat de vinovat si ii venea sa loveasca ceva, dar mai bine se calma.
-Nu pleci nicaieri. si-a ridicat capul si l-a luat in brate fugind cu el spre casa, nu avea sa-l lase sa se mai duca nicaieri,si desi initial a vrut sa-l sarute, era sigur ca baiatul il respingea sau tipa la el ,deci nu avea rost. In scurt timp a ajuns in casa baiatului, a deschis usa de la camera cu piciorul si l-a pus incet in pat.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:40 pm

-Hey!
Tipa cand acesta il lua in brate si incepuse sa alerge cu el, simtind cum avea sa i se faca rau. Ura si mai mult acum cand facea asta. Mergea prea repede si nu putea tine pasul atat de usor, mai ales dupa ce bause si nici macar nu vroia sa mearga acasa! Inghiti in sec cand au ajuns, simtind cum capul avea sa ii explodeze si cum era si mai nervos.
-Cine ti-a spus sa ma aduci acasa?!
Tipa iarasi dupa ce a fost pus pe pat si se ridica, avand de gand sa plece. Nu, era ziua lui si in nici un caz nu va sta inchis in casa. Se va duce in oras si va bea pana cand avea sa uite de tot. Nu ii pasa cat de rau se imbata, nu ii pasa cat de mult avea sa dureze asta: avea sa bea pana ce se va simti multumit, pana ce se va simti mai putin ranit si avea ca in noaptea asta sa-si gaseasca pe cineva si sa devina adult in adevaratul sens al cuvantului.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:47 pm

-Mai taci. si-a dat ochii peste cap oftand, nu vroia sa fie dur cu tanarul, dar acesta parca vroia sa se revolte impotriva lui din cauza a celor intamplate, nu vroia decat sa se revolte din cauza unor lucruri minore pentru demon. Se apropie de el si isi duse mana pe obrazul acestuia zambind calm, nu avea sa-l lase sa plece, trebuia sa stea acolo, cine stie ce prosti avea sa mai faca. Se apropie usor lipindu-si buzele de ale lui, spera sa-l tina ep loc asta pana gasea el altceva, se indeparta dupa putin si il lua in brate.
-Te iubesc, bine? Sa nu te mai vad cu ala sau cu altul atat de aproape, esti al meu. a zis strangandu-l in brate. Asta avea sa-l tina pe loc ceva timp, sau macar asa credea el.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 12:55 pm

Mari involuntar ochii cand acesta il saruta, fiind prea surprins ca sa mai reactioneze in vre-un fel. Chiar si cand l-a luat in brate, si cand i-a spus ca-l iubeste nu a reactionat. Desigur, acea declaratie il zdruncina si mai mult insa, de ce se simtea ca un nimic acum? Parca era si mai ranit ca inainte. Isi musca puternic buza inferioara, izbucnind in lacrimi ca apoi sa-l impinga cu toata forta de langa el.
-Cat mai ai de gand sa ma minti?! Nu te-ai saturat sa te tot joci cu mine?! Crezi cumva ca sunt papusa ta sau ce?! Nu sunt prost, nu ma mai duci de nas si de data asta! Daca ma iubeai, nu te-ai fi atins de nimeni, nu m-ai fi mintit!
Spuse printre lacrimi, tipand defapt la el. Isi duse o mana prin par, ahitandu-se putin pe loc cat sa se calmeze.
-Sunt al tau? Chiar sunt al tau? Nu ma fa sa rad! Toata lumea e a ta, tot ce misca si se taraste in patul tau, toti sunt ai tai! Eu sunt un nimic pentru tine caci asa te porti cu mine: de parca si un caine vagabon e mai important. Sti ce? Nu ai decat sa te intorci la pustiul tau dar daca odata ma mai atingi cu mainile alea, daca odata ma mai minti si iti bati joc de mine, jur ca am sa ma culc cu primul care imi iese in cale. Sa vedem atunci ce-o sa facisi daca o sa-ti pese de mine!
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:08 pm

Se simti impins de tanar si il privi uimit, chiar nu-l ajutase cu nimic astea? Probabil trebuia s-o spuna din inima, sau poate mai incet,sau..nici el nu stia, defapt, ncii nu era sigur ca-l place, de ce mai era acolo, de ce tot tragea de el, de ce nu-l lasa in pace? Ce era in capul lui crezuse ca-l iubeste, dar poate nu era tocmai asa, poate doar se juca cu el fara sa-si dea seama. Il privi plangand si i se opri respiratia pentru cateva secunda. Si-a dus mainile la cap si a strans din ochi, nu puteau sa dispara toate? Daca visa, daca..oh, nu, era realitate, din pacate. Si-a deschis repede ochii.
Zambi sinistru din coltul gurii, daca se culca cu cineva nu avea sa-l afecteze deloc din contra roscatul avea sa fie afectat.
-Ai dreptate. a spus dupa o lunga tacere, cuvintele sale fiind urmate de un oftat lung. Trebuia sa termine totul in acel moment, trebuia sa...sa plece, da, cum facea deobicei, fugea de probleme.
- Promit sa nu ma mai ating de tine, daca ai nevoie de mine, ma cauti. nu, nu asa se derula totul in mintea lui, defapt, acum il saruta si ii explica , cat de mult tine la el, dar nu avea sa faca asta si in realitate, nu, in realitate fugea de probleme.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:14 pm

-Exact, am dreptate, mereu am avut. Nu te tine dupa mine: in seara asta ma voi ''distra'' si eu putin la fel ca tine.
Ranji ironic ca apoi sa plece de langa el si iasa afara din camera. Fugi din casa, luand-o spre drumul ce ducea spre club. Se saturase sa fie prostul tuturor, se saturase ca toti sa-si bata joc de el. Azi facuse 20 de ani. Un nou inceput pentru toate, pentru trupul lui, pentru mintea lui, sentimentele si viitorul- un nou inceput si nimeni nu avea sa-l opreasca. Inca iubea si era ranit, probabil ca va iubi ceva timp de-acum incolo, va dura pana va uita dar nimeni si nimic nu-l va opri in seara asta. Daca Hyung nu il vroia, altii il vroiau.
Isi scoase telefonul din buzunar si il suna pe Leo, afland ca acesta inca mai era la club. Ii spuse sa-l astepte afara caci vroia sa vorbeasca cu el iar brunetul facu intocmai. Imediat ce se apropie de el, ii sari la gat si il saruta pasional, lipindu-si trupul de acesta, oprindu-se cand nu a mai avut aer.
-Ce-ar fi sa mergem la tine, Leo?
Ranji larg, brunetul fiind imediat de-acord si amandoi s-au urcat in masina acestuia.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:29 pm

Isi lasa capul in jos si stranse pumnul destul de tare, dupa care lovi peretele din dreapta lui, facand un tablou sa cada, mana incepu sa-i sangereze, dar putin ii pasa, nu, nu putea sa-l lase sa stea cu cine stie ce, era al lui, si satenul era sigur de asta, era al lui si asa avea sa ramana, nu-i pasa de cate ori tipa la el, de cate ori il jignea, nu avea sa-l lase asa usor, nu trebuia sa renune, nu putea. Si-a adus aminte ca isi uitase motorul la club asa ca s-a intors dupa el vrand sa-nceapa cautarea, nu putea sa alerge , nu prin oras, risca sa fie vazut, si acel vehicul il putea ajuta.
Ajunse la timp incatat sa-l vada pe roscat urcandu-se intr-o masina, s-a urcat pe motor urmarind vehiculul pe patru roti.
-Nu scapi tu asa usor. a spus acesta, nu-l lasase sa se culce cu el ca sa nu regrete si acum avea sa se culce cu un oarecare pentru care nu avea sentimente? Sau poate avea? Nu, nu avea il iubea pe el, stia asta, simtea asta.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:38 pm

Cobora din masina atunci cand au ajuns acasa la tip, acesta apropiindu-se de roscat pentru a-l saruta iarasi. Desigur, Hoon ii raspunse si se agata de gatul sau, Leo ridicandu-l pe sus, facandu-l sa-i cuprinda talia cu picioarele si astfel au intrat in casa, urcand scarile pana in camera brunetul. Era intuneric si ii placea asta, macar asa nu putea sa-l vada pe tip si putea sa-si imagineze mult mai usor ca cel cu care facea asemenea lucruri era Hyung. Se lasa intins pe pat si continua cu acele saruturi, Leo strecurandu-si mana sub bluza roscatului, incepand sa ii exploreze intregul abdomen. Hoon isi strecura si el mainile pe spatele partenerului, facandu-i mici zgarieturi cu unghiile. Nu avea de gand sa fie tandru si dragastos cu el. Nu era Hyung, nu-l iubea. Era doar o aventura dar, cine stie, poate pana la urma avea sa se indragosteasca de el, dupa ce-l va uita pe demon.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 1:57 pm

Ii urmari pana ajunse la o casa, probabil era a tipului ca nu-i parea cunoscuta, marii cand ii vazusera sarutandu-se, nu putea sa creada ca vedea asa ceva, sigur facea asta doar sa-l faca gelos sau sa se razbune pe el, era sigur de asta,si daca nu era asa? Daca lui chiar ii placea? N-avea de unde sa stie asta. Cobori de pe motor si sari la fereastra camerei deschizand-o repede, norocul sau ca era demon si putea sa vada in intuneric ca altfel ar fi bajbait prin camera dupa intrerupator ca un idiot, si asta ar fi fost amuzant. Sari silentios in camera si puse mana pe tanarul care statea pe Hoon, acesta cazand adormit pe jos. Zambi din coltul gurii, spera sa nu vada nimic prin tot intunericul ala. Se puse deasupra roscatului si isi dadu tricoul jos incepand sa-i sarute gatul si sa coboare . Avea sa fie al lui, trebuia sa fie al lui. Isi duse mana pe piciorul acestuia urcand spre curea desfacand-o repede, de parca se grabea.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 2:17 pm

Când nu a mai simtit nimic din partea brunetului, Hoon privi confuz in jur însă nu putea sa vadă absolut nimic din cauza acelui întuneric profund. Îl striga pe nume, asteptand un răspuns din partea acestuia dar curând ii simti saruturile pe gat, rânjind larg. Isi duse mâinile pe spatele acestuia si observa ca nu mai avea tricoul, intelegand de ce se oprise atunci. Ii strângea carnea intre degete, rânjind larg când văzu cat de grabit putea sa fie.
-Dar stiu ca te grabesti, nu gluma. Usurel scumpete, o sa mă ai toata noaptea numai pentru tine. Nu are rost sa te grabesti.
Defapt, lui ii era Putin cam teama ca dn cauza acestei grăbi, avea sa-l doară foarte rău asa ca, într-un fel, încerca sa-l faca sa fie ceva mai gentil. El oricum isi imagina că deasupra lui era Hyung si nu Leo si nu vroia sa o faca astfel. Vroia sa profite de acea fantezie. Isi lipi buzele de ale sale, initiind astfel un sărut pasional, observând imediat gustul cu mult mai dulce si familiar însă, probabil ca din cauza fanteziei si a amintirilor de cand îl sărută pe demon începuse sa i se para mai diferit. Chiar se pricepea sa-si imagineze lucruri, nu gluma.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 2:24 pm

Se abtinu sa nu rada atunci cand il auzi pe tanar, da, se grabea, de ce? Stai, chiar, de ce se grabea? Nu avea motiv, nu? Acum tanarul avea sa fie al lui, deci putea sa-i faca ce vrea. Ii raspunse cat mai apsional la sarut, lasandu-si limba sa-si faca de cap prin cavitatea bucala a baiatului. Opri sarutul pentru a-i da jos tricoul. Isi plimba degetele pe fiecare particica a baiatului, era atat de acld, atat de fin, si se multumea ca nu-l lasase pe acel baiat sa se atinga prea mult de el. Isi cobori gura pe gatul tanarului si incepu sa-l sarute, dand uneori cu limba pe locurile sarutate. Cobori mai apoi pe pieptul acestuia cu saruturile avand parca grija sa nu rateze vreo parte, era dulce, da, ii placea, nici nu se mai gandea la reactia tanarului dupa toate acele lucruri.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 2:33 pm

Acel sărut îl încingea parca mai mult decât ar fi trebuit. Era ca si cum tanjise,după el de mult timp si acum avea in sfârşit ocazia sa se bucure de el din plin. Nu intelegea de ce dar era cu mult mai diferit fata de primele săruturi. Părea mai experimentat si mai,dulce; pana si atingerile acestuia erau acum diferite, cu mult plăcute însă, cu siguranta i se părea. Probabil ca dorea prea mult asta si gândea astfel doar ca sa-i fie trupului si sufletului mai usor sa accepte ca nu Hyung ii era partener. Isi arcuia usor spatele, muscandu-si buza inferioara doar pentru a opri mici sunete de plăcere sa i se facă auzite. Gatul era una dintre cele mai sensibile zone iar tipul profita din plin.
-Uhhh...Leo...
Ii gemu usor numele, simtind cum întreg chipul ii ardea însă era groaznic de bine si îl stârnea, îl facea sa doreasca cu mult mai mult, sa-l simtă mai aproape si sa se unească cu el. Isi trecea degetele subțiri printre suvitele de par ale acestuia, strângând usor de ele in timp ce simtea cum mândria i se întărea si mai mult.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 2:40 pm

Ii placea sa-i simta si defapt sa-i si vada trupul micut sub el, il dorea din ce in ce mai mult, si oare ce-l apucase? Pentru el era deobicei doar sex, si cuvantul asta nu-i exprima prea multa placere, dar acum, acum era clar diferit. Cand auzi numele tipului se abtinu din marait, lui trebuia sa-i geama numele, lui, dar nu vroia sa se dea de gol, probabil tanarul s-ar fi speriat, probabil l-ar fi gonit, si el chiar il dorea aproape de el. Isi lasa mana sa alunece in pantalonii acestuia , iar degetele sa i se miste pe organul tanarului, ranji usor malefic, ii iubea reactiile, il iubea cu totul, oh, de ar fi putut sa-i sopteasca asta acum la ureche, ar fi fost minunat. Se apropie cu buzele de urechea acestuia, insa il musca doar de lob, dupa care isi trecu limba peste el, nu,nu trebuia sa vorbeasca, si-ar fi dat seama.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 124
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 2:49 pm

Mari involuntar ochii când ii simti mana acolo si nu se putuse abtine de la un geamăt sonor si perfect, ce umplu liniștea din camera. Spatele i se arcuia si mai mult din cauza plăcerii iar sunete stânjenitoare continuau sa-i părăsească gura. Isi duse mâinile pe umerii lui si strânse de ei, lăsând ca u,ghiile sa-l zgaraie putin. Isi musca buza inferioara si abia acum realiza cat de mult puteai sa te exciti când cineva se juca cu urechea ta, luandu-l puti, prin surprindere. Inima ii bătea ca o nebuna in piept si continua sa teama. O mana se strecura usor pana la pantalonii tipului, reusind sa ii deschisă. Isi strecura si el mana in boxerii acestuia pana ce dase de organul lui, inghitind in sec. Era mare...prea mare pentru un virgin ca el. Nu avea sa încapă cu siguranta si avea sa-l doară însă, nu vroia sa fuga. Începu să ii maseze organul si sa se joace cu el, vrând ca si acesta sa se simtă bine.
Sus In jos
Jung Byung Hee

Jung Byung Hee


Mesaje : 157
Data de înscriere : 07/09/2013

Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitimeMar Sept 10, 2013 3:09 pm

Parca sunetele scoase de baiat erau ca o melodie pentru urechile lui, ca-i placeau,si vroia sa le auda, din nou si din nou pana se satura, si era sigur ca asta nu avea sa se intample curand. Scoase un geamat scurt cand simti mana tanarului in boxerii lui si isi lipi iar buzele de ale lui sarutandu-l cat mai pasional. Nu vroia sa-i mai dea drumul, vroia sa opreasca acel moment, sa-i observe fata, corpul plin de placere. Scapa repede, de hainele lui si ale baiatului, chiar vroia sa fie in el in acel moment. Dupa un scurt timp in care a continuat sa ii sarute trupul si-a ridicat buzele la nivelul urechii baiatului trecandu-si limba peste aceasta. -Nu o sa doara....rau. a soptit penetrandu-l, avea un zambet destul de straniu pe fata, dar ce-l apucase sa vorbeasca? Incepuse sa se miste inauntrul baiatului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hating everything [pivat] - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hating everything [pivat]   Hating everything [pivat] - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hating everything [pivat]
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sinners :: Parc-
Mergi direct la: